ZYRE AVOKATIE

Kerkoni ndihme, tek ne e gjeni

KUSH JEMI NE?

Posted by avokate më Maj 20, 2009

Artur Gunbardhi

Me eksperience pune ne ceshtjet civile, prej me shume se 12 vitesh ne Tirane dhe jashte saj.

Cel:06982208631

Ilir Gjoni

Avokat prej me shume se dy vjetesh , ne Tirane. Kryesisht me ceshtje civile.

Cel: 0692109888

Tek ne gjeni seriozitetin dhe korrektesine.

Adresa: Pallatet 1 Maji, Shkalla 3, Ap: 28 (Perballe Gjykates se Shkalles se pare, Kati i 3. Pallati ngjitur me Palmen e Arte), TIRANE

Advertisements

Posted in AVOKATET | 1 Comment »

Hello world!

Posted by avokate më Maj 16, 2009

Welcome to WordPress.com. This is your first post. Edit or delete it and start blogging!

Posted in AVOKATET | 1 Comment »